Örgüden Süpriz Ceket Nasıl Örülür

  • 31 Temmuz 2019
  • 2.527 kez görüntülendi.
Örgüden Süpriz Ceket Nasıl Örülür

Örgüden Süpriz Ceket Nasıl Örülür

Bebekler için harika bir örgü hırka modeli. Örgüden Süpriz ceketi yapılışı. Tarifi Türkçe videolu anlatımlı. Bebek hırkalarından sizlere en hoş modelleri hazırlamaya devam. Erkek çocuk örgü hırka modeli yapılışı olarak örüp kullanabilmeniz mümkün. Kız çocukları içinde kullanabilmeniz mümkün. Çok hoş ve örmesi eğlenceli bir hırka. Erkek çocuk kazak örgü modelleri yapılışları için beğendiğiniz desenleri kullanabilmeniz mümkün. Haraşolar, burgular, pirinç örgüler… Birçok deseni kullanabilmeniz mümkün. Ve her renk örgü ipini kullanabilmeniz mümkün. Videodaki renk çok hoş mesela. Sarı tonlarında. Kolay bebek hırka yapımı için çoğu farklı markanın çoğu renkli, canlı iplikleri var. Siz beğendiğiniz markaların iplerini kullanabilmeniz mümkün. Ben bebek örgüleri için bebe yünleri, pamuklu ipler kullanıyorum. Ve genellikle 3.5 mm şiş ile örüyorum. Sizde şiş ölçülerini kullandığınız ipe göre belirleyebilirsiniz.
Bebek Hırkası Kolay Anlatımlı
Tek renk iplerle, batik iplerle örebilirsiniz. Erkek ve kız çocukları için makul bir hırka. Surprise bebek ceketi yapılışı tüm olarak ilerliyor. 1 adet düz renk 1 adet renkli, kırçıllı ya da batik ipe ihtiyacımız olacak. Ve birde 3.5 mm şişe. Daha önce parçalı olarak örmüştük bu modeli. Şimdi ise tüm olarak örüyoruz. Tek parça örgü modellerini sevenler için çok hoş bir örnek.
Örgü bebek hırkası yapılışına şişe 227 ilmek atarak başlıyoruz. Haraşo örerek modeli videodaki gibi örmeye başlıyoruz. Hıkanın önden ve arkadan görünüşü aşağıdaki gibidir. Renk uyumu ile harika duruyor. Sizde tek renk ipe uygun batik iplerle, renk geçişli iplerle çok şık hırkalar örebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ