Mini Çitlembik Patik Yapılışı

  • 26 Ağustos 2022
  • 428 kez görüntülendi.
Mini Çitlembik Patik Yapılışı

Mini Çitlembik Patik Yapılışı
Soğuk günlerde, sonbahar ve kış mevsiminde bebekleri sıcak tuutmak çok önemlidir. Dünyaya daha yeni geldikleri amacıyla vücutları ortama tam uyum sağlayamamıştır ve bağışıklıkları da düşüktür. Hatalanmamaları amacıyla beslenmesi kadar kıyafetlerine de ilgi etmemiz gerekir.
Yenidoğan bebekler amacıyla çoğu yelek hırka ve patik modelleri vardır. Hem hazır hem de örgü modellerdeki alternatif genişliği yardımıyla çocuklarımızı renk renk, güzel ve rahat şekilde giydirebiliyoruz. Bugün de hoşunuza gideceğini düşündüğümğüz bir patik modeli ve anlatımı ile karşınızdayız.
Terapim Örgüm youtube kanalı anlatımı ile yapacağımız bebek patiğinde elit baby örgü ipi kullanılmıştır. 2 değişik renk ile örülmüştür. İstediğiniz 2 renk kombini ile yapabilirsiniz.
Modelin alt tabanında keçe yoktur. Keçesiz patikler çocuklar yürümeye başladığında yürürken kaydığı amacıyla, şimdilik yürümeyen bebekler amacıyla daha uygundur. 3-9 aydan büyük yürüyen bebekler amacıyla gerçekleştirme isterseniz, ölçüleri büyütüp, patiğin tabanına keçe yerleştirerek örmenizi tavsiye ediyoruz.
Patiğin yapımı ile alakalı her ayrıntıyı aşağı koyacağımız video ile basitçe öğrenebilirsiniz. Bunun gibi daha çok içerik arıyorsanız da sitemize göz atmayı unutmayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ