Limon Kese Lif Modeli Yapılışı

  • 02 Kasım 2020
  • 3.597 kez görüntülendi.
Limon Kese Lif Modeli Yapılışı

Limon Kese Lif Modeli Yapılışı
Merhaba arkadaşlar sitemize hoşgeldiniz .Videoda kullandığım malzemeleri aşağıdan bulabilirsiniz,Deryabaykalca.com sitemiz sizler hedefiyle en güzel örgüleri bularak paylaşıyoruz,
Limon Kese Lif Modeli gerektiğince basit olan yapılışını her bireyin uygulayacağı model olduğunu düşünüyoruz. Genellikle yeni öğrenen arkadaşlarımız amacıyla kutu yöntemi modelimiz basit lif modelleri arasında yer almaktadır. Farklı çeyizlik lif numuneleri içersinde sayfamızda birbirinden güzel lif modellerini bulabilirsiniz. Lif numuneleri ve lif modelleri çeyizlerin vazgeçilmezi hanımlarımızın en çok tercih ettikleri el işleri arasında yer alırken sipariş alan arkadaşlarımızda gerektiğince fazladır. Bir çok lif çalışmamız sizlerin siparişlerine numune olacaktır.
Altı adet zincir çekelim ilk yaptığımız zincirin amacıylae batarak birleştirelim. Bir adet zincir çekerek sabitleyelim bunun amacıylae sekiz adet fıstık dolgusu yapalım dörtlü olarak. Aynı yuvaya batarak fıstık yapalım iki zincir çekelim tekrar aynı yuvaya batarak fıstıkları yapalım. İki zincir çekelim tekrar aynı yuvada dördüncü fıstığı yapalım. Toplamda sekiz adet fıstık dolgusu yapacağız. Başlama noktasına gelelim ilk yapmış olduğumuz fıstığın başına batalım ve kayalım. Ortaya sık iğne ile kayalım her bir boşluğa çift fıstık yapalım.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ