Küp Şeker 1 Yaş Bebek Yeleği Yapımı

  • 03 Kasım 2019
  • 2.238 kez görüntülendi.
Küp Şeker 1 Yaş Bebek Yeleği Yapımı

Küp Şeker 1 Yaş Bebek Yeleği Yapımı
Küp şeker 1 yaş bebek yeleği yapımı değişik renk tercihi ile yapabileceğiniz kız ve erkek bebekler amacıyla harika yelek modelini sizlerin beğenisine sunuyoruz. Yapılışı gerektiğince basit olan tığ işi sevenler amacıyla kaçırılmayacak yelek modelidir.
Tığ işi yelek yapımı kalan ipleriniz ile yapabileceğiniz şık yelek modeli olacaktır. Renk uyumunu güzel sağlayarak meydana harika yelek görselleri çıkacaktır. Kız bebekler amacıyla cıvıl cıvıl erkek bebekler amacıylase biraz daha pastel tonları seçerek örebileceğiniz tığ işi yelek modeli olacaktır. Yeni video anlatımlarda yine beraber olma dileğiyle hoşçakalınız.
Küp Şeker 1 Yaş Bebek Yeleği Yapımı
1 Yaş bebek yeleği yapımı
3 ve 6 Ay bebekler amacıyla uygundur.
3 Ve katlarından model kurulmaktadır.
Kız ve erkek bebekler amacıyla uygulayabilirsiniz.
Zincir miktarını ön ve arka olarak çekiyoruz. Beden genişliği 26 santim olacaktır. Model başlarken ilk sırada tırabzan yapıyoruz. Bu sıra tamamlanınca ikinci sırada dilediğiniz renk ip ile üç zincir çekip üç tırabzan atlayıp batıyoruz. Ardından yapmış bulunduğumuz yuvalara üçlü tırabzan yapıyoruz. Model bu şekilde devam etmektedir. Kol ayrımı ve detaylar amacıyla video anlatımını izleyebilirsiniz. Yapacak olan arkadaşlarımıza şuandan basit gelsin dileklerimizi iletiyoruz.
Kanalımıza abone olarak yayınlanan videolardan haberdar olabilirsiniz arkadaşlar videolarımızın devamı amacıyla lütfen beğenip paylaşarak destek olmayı unutmamalısınız her vakit bulunduğu gibi sizi videonun yorumlar evresinde her türlü soru görüş tavsiye ve arzularınız amacıyla bekliyor olacağız yorumlarınız bizim amacıyla çok kıymetli bu yüzden bulunduğunca acele cevap vermeye çalışıyoruz bütün örgü sevenlere şuandan basit gelsin,

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ