İçeriğe geç

Kum Boncuk ile Küpe Yapılışı

Kum Boncuk ile Kupe Yapilisi

Kum Boncuk ile Küpe Yapılışı
Kum boncuk ile küpe yapılışı hanımlarımızın vazgeçilmezi takılar çoğu kıyafetimizi tamamlayan takı tüketimi bireyin seçimine göre değişmektedir. Peki küpe tüketimini seviyor musunuz ? kısa sürede yapabileceğiniz kum boncukla harika küpe yapabilirsiniz. Renk seçimini kıyafetinize göre seçerek yazın renk renk küpelere sahip olabilirsiniz.
Kendin yap köşemizde kum boncukla küpe nasıl yapılır ? video anlatımını sizlerin beğenisine sunduk, şahsa göre tercihler değişe bilir yazımızın amacıyladeki linke tıklayarak bileklik, kolye, ve değişik küpe yapılışının video anlatımlarına ulaşabilirsiniz. Genellikle yaz aylarında daha canlı renklerde kıyafetler giyildiği amacıyla ve spor salaş kıyafetlerde takı ile kombin ederek tarzınıza tarz katabilirsiniz.
Kum boncuk ile küpe yapılışı
Gerekli malzemeler
Kristal boncuk
İp olarak iğne oyalarında sarfedilen naylon ip tercih edilmiştir.
Tığ
Küpe aparatı
Yapılışı: İki zincir çekelim üç boncuk alıp bir zincir ile birleştiriyoruz. İki küpenin aynı boyutta olmasına ilgi edelim. İstediğimiz boyuta geldikten sonra aparatı takalım küpelerimiz hazır. Detayı yapılışı amacıyla video anlatımını izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin.

2

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir