Kullanışlı Lif Modeli Yapılışı

  • 01 Temmuz 2021
  • 1.100 kez görüntülendi.
Kullanışlı Lif Modeli Yapılışı

Kullanışlı Lif Modeli Yapılışı
Banyo lif modelleri yapıp satışa yayınlayan arkadaşlarımız amacıyla lif modelleri gerektiğince önemlidir. Yeni modeller takip edilerek uygulanıp çeyizler amacıyla siparişler alıp en güzellerini uygulanmaktadır. Çeyizler amacıyla lif modelleri son vakitlerde çok ilgi görmektedir. Nişan bohçalarında konumunu almaktadır. Damat lif modelleri ve grup lif çalışmaları en çok talep görenler arasındadır. Peki sizler hangi lif modellerini tercih ediyorsunuz ? yazımızdaki linke tıklayarak lif örneklerine ulaşabilirsiniz..
Kolay ve kullanımı kolay lif modeli yapılışı
4 Renk lif ipi kullanımı
Elinize yatkın tığ seçimi
Yapılışı: İlk olarak orta uç uca iki fıstık yapalım üç ve dördünce fıstık ile son fıstığı birleştirip orta kısma oluşturalım, ikinci sırada ipi kestiğimiz yerden ekleyip beyaz ip ile devam ediyoruz. Uç uca altı fıstık yapalım yedinci fıstık açık fıstık bir boşluk atlayıp bir sonrakine fıstık yapıp ikisini beraber kapatalım, üç zincir çekip fıstık dibine batalım aynı şekilde tekrar kafes yapıyoruz üç kafes oluşturmuş olduk üç zincir dibine batalım tekrar üç zincir fıstık amacıylae geçiş sağlayalım tekrar uç uca altı fıstık yapıp yedinci fıstık ile kafesleri oluşturalım aynı prosedür ile dört köşeye uyguluyoruz. Devamında kırmızı renk ip ile ara kısımları fıstık ile tamamlıyoruz. Dört köşe içersinde aynı prosedürü uyguluyoruz.
pembe ip ile beyaz uç kısım detayları yapıp beyaz ip ile kutu yöntemi çalışıp lifin istenilen boyuta gelene kadar örelim, ayrıntılı yapılışı amacıyla video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ