Küçük Süpürgeler Örgü Modeli Yapılışı

  • 30 Kasım 2017
  • 5.773 kez görüntülendi.
Küçük Süpürgeler Örgü Modeli Yapılışı

Küçük Süpürgeler Örgü Modeli Yapılışı
Bayan yeleklerine, gelin kız yeleklerine ve bebek örgülerine yakışır, çok güzel haroşalı ufak süpürgeler örneği ayrıntılı anlatımına buradan ulaşabilirsiniz.

Gönül hanımın yeni örgü modeli olan ufak süpürgeler örneği. Gelin kız yelekleri, bayan örgüleri ve bebek örgülerinde kullanılabilecek şiş işi örgü modelinin ayrıntılı anlatımını paylaşıyoruz.

Küçük süpürgeler örgü modeli verdiği bu örgü örneği Gönül hanım doğrulusunda açıklayıcı bir biçimde anlatılıp videoya alınmıştır. Bayan yelekleri yapımını amacıyla yeni bir numune olan bu model ile annenize yelek yapmaya ne dersiniz?

Küçük Süpürgeler Örgü Modeli Yapılışı

Bir kaç gün evvelce birisi annesi amacıyla yelek yapacaktı ancak model arıyordu. Hangi modeli yapacağına karar veremediği içersinde örgüye başlayamamıştı. Umarım o dost bu paylaşımımızı görür de yapmaya başlar.

Bende yakın vakitte şiş ve yünleri satın alıp başlamayı düşünüyorum. Yakında bir gelinimiz olacak onun amacıyla bu örgü modeli ile gelin yeleği gerçeklştirmeyi düşünüyorum. Gelin yeleği yapılışı amacıyla de tercih edilebilir,

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ