Kruvaze Bebek Hırka Nasıl Örülür

  • 15 Haziran 2020
  • 2.124 kez görüntülendi.
Kruvaze Bebek Hırka Nasıl Örülür

Kruvaze Bebek Hırka Nasıl Örülür
Bebekler amacıyla harika bir ceket modeli yapımını bugün sizlere göstermek istiyorum. Detaylı yapım adımını videolu anlatım ile vereceğim kruvaze bebek hırkası hem kız bebeklere hem de erkek bebeklere yapabileceğiniz çok şık ve kolay bir model.
Bebekleri amacıyla kışlık hazırlık yapan annelere bugün çok şık ve yapımı gerektiğince kolay olan bir hırka modeli yapımı göstermek istiyorum. Bebekler amacıyla daha öncede şiş örgüsü ile yapılmış olan değişik hırka modelleri göstermiştim. Bunun dışında şiş örgüsü gerçeklştirmeyi bilmeyenler amacıyla ise tığ ile yapılmış olan modellerde gösterdim. Bunları takip ederek harika hırka modelleri yapabilirsiniz.
Bugün sizlere göstereceğim bebek hırka modeli 1-1,5 yaş bebeklere ideal bir model Tabi buradaki anlatıma ilgi ederek aha büyük bir hırka yapabilirsiniz. Bu model çok kullanımı kolay ve her yaştan bebek ve çocuk amacıyla gerektiğince ideal. Zaten video ortamında çok güzel ayrıntılı bir yapım adımı verildiği amacıyla burayı takip ettiğiniz prosese problem yaşamadan istediğiniz büyüklükte bir hırka modeli yapabilirsiniz
Bu hırka modelinin yapımına yakadan başlanmış. Burada hırka modelinin kolay olması sağlanmış. Örgü işi gerçeklştirmeyi yeni öğrenenlerin rahatlıkla bu hırkayı öğrenmesi amaçlanmış. Video ortamında örgüye yeni başlayanlar amacıyla detaylarda verilmiş.
Kolay bebek hırkası amacıyla burada Nako Elit Baby markalı ipin ebruli rengi seçilmiş. Siz istediğiniz renkler ile hem kız hem de erkek bebeklere ideal olarak bu hırkayı yapabilirsiniz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ