Kolay Halkalı Dantel Yapılışı

  • 25 Temmuz 2017
  • 6.119 kez görüntülendi.
Kolay Halkalı Dantel Yapılışı

Kolay Halkalı Dantel Yapılışı,
Merhaba hanımlar anlatımlı dantel modeli arar iken karşılaştığım basit halkalı dantel yapımını sizlerle paylaşıyorum. Vitrin, salon ve sehpa danteli isteyenler buyursunlar.
İğne ile oluşturulan dantel incelemesi yapar iken karşıma çıkan güzel bir dantel modelini sizlerle paylaşmak istedim. Bu dantel modelini vitrinlerde, salonlarda, sehpalarda ve dilediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Dantel işi ile uğraşanlar bu dantel örnek olarakin aşamalarını görünce yapar iken zorlanmayacaklar.
Kolay dantel yapımı arayanlara paylaştığımız bu örnek olarak yapımı gerektiğince basittir. Geçmişken şu zamana kadar kadar bir çok kadının evinde tespit edilen dantelleri derhal derhal bir çok bayan seviyor ve evinde bulundurmak istiyor. Hem de çeyiz bohçalarına da eklenilen işler arasında danteller, dantelli örtüler yer alıyor.
Şimdilerde genç kızlar da dantellere ilgi duyuyor. Nostalji olarak evlerininde bir dekorasyon ürünü olarak sarfedilen dantelleri kendileri gerçekleştirme istiyorlar. Bizlerde el işi hobiler sitesi olarak dantel modellerini anlatımlı olarak paylaşmaya özen gösteriyoruz. Basit ama manzarası bir o kadar güzel olan dantelin yapım aşamalarına alttaki resimlerden ulaşabilirsiniz. Aklınıza takılanlar olursa kesinlikle bize sorunuz,

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ