İçeriğe geç

Kolay Bebek Battaniyesi Yapımı

Kolay Bebek Battaniyesi Yapimi

Kolay Bebek Battaniyesi Yapımı
Gününüz hayırlı ve bereketli olsun hanımlar. Rabbim tüm güzellikleri sizler amacıyla nasip eylesin. El işi güzellikler yapılmaya devam ediyor, battaniye modelleri arasında konumunu alacak olan Alize Puffy ile bebek Battaniye Yapımı’nı sizlerle paylaşıyorum, iğne ile nasıl tığ işi ve örgü gerçekletireceğini bilmeyenler amacıyla gerektiğince harika bir model. Bu modeli yalnızca parmaklarınızı kullanarak yapabilirsiniz.
Battaniye modelimiz Ören Hanım Battaniye Modelleri arasında konumunu almıştır, Alize Kabarık ile Kolay Bebek Battaniyesi üretimine 50 dikişle başlamalısınız, parmaklarınızla gerçekleştireceğiniz amacıyla çok basit yapılıyor, mühim olan Nasıl yapıldığını kavramak amacıyla, birkaç saat içersinde süratle ilerlediğini göreceksiniz, kısa sürede tamamlayabileceğiniz bir model. Dilerseniz diz battaniyesi ya da yatak örtüsü olarak da yaptırabilirsiniz. Şimdiden gerçekleştirme isteyenler amacıyla basit, en güzel zamanlarda kullanmanızı dileriz.
Daha evvelce sizlerle paylaştığım Battaniye Modelleri arasında yer alan Saç Örgü Desenli Bebek Battaniyesi Yapımına bir göz atın.
Lifci Sevil’ın Youtube Kanalında bizlerle paylaştığı,  Kolay Bebek Battaniyesi Nasıl Yapılır? Anlatılan video amacıyla teşekkürler,

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir