Kolay Anne Yeleği Örneği Yapılışı

  • 09 Kasım 2017
  • 3.782 kez görüntülendi.
Kolay Anne Yeleği Örneği Yapılışı

Kolay Anne Yeleği Örneği Yapılışı
Kolay anne yeleği yapımında kullanacağınız çalışmayı isterseniz şiş işi şal modeli yapımında da tercih edebilirsiniz. Örgü gelin yeleği yapımı ya da değişik şal misalleri bakımından da basit örgü örneği tavsiye ettiğim misaller arasında yer alıyor.
Kolay örgü modeli ve aynısı motiflerle hazırlanmış çalışmaları da görmüştüm. Çok beğenmiş ve değişik kışlık yelek modelleri yapılacağını düşünüyorum. Evde örgü yelek yapımıyla uğraşacaksanız basit örgü örneği örgüsünü kesinlikle öğrenmelisiniz. Örnek resminde de göründüğü gibi şık ve zarif olan bu modeli ben hasta kalarak videodan izledim ve öğrendim.
Bayan yelek yapımında da tercih edeceğiniz basit örgü örneği örgüsünü yelek, hırka ya da kışlık süveter yapımında da kesinlikle düşünmelisiniz. Alize iple örülmüş örneği sizde izleyeceğiniz videodan bilgi alıp, yapmaya başlayabiliyorsunuz. Şişle oluşturulan örgü desenlerine de benzeyen bu güzel numune olarak bir aynısı de basit örgü örneği numune olup, tekrar anlatımını hazırlayacağım.
Şiş misallerini de yakın vakitte sitemizde fazlasıyla bulacağınızı ve Tunus işi yelek yada yapımını gösteren modelleri derhal altta benzer yazılar seksiyonuna bakarak da ulaşabilirsiniz. Tunus işi yelek örneği yada modellerini sizin amacıyla heves üstüne araştırıyorum. Küçük örgü evinin hazırladığı Çanakkale örgüsü anne yelek modelinin anlatımı ise altta Türkçe olarak yer alıyor. Kolay gelsin,

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ