Kelebekli Bebek Bere Yapımı

  • 29 Temmuz 2020
  • 1.852 kez görüntülendi.
Kelebekli Bebek Bere Yapımı

Kelebekli Bebek Bere Yapımı
Bere, tığ işi bere modeli, örgü bere örnekleri, video anlatımlı bere yapımı hepsi ve daha çoğu amacıyla linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı amacıyla paylaşımlarınız gerektiğince değerlidir.
Süper Bere Yapılışı
İstediğiniz ipi seçebilirsiniz.
Tığ seçimi ipe ideal seçebilirsiniz.
Sihirli halka amacıylae çift trabzan programı yapalım. Toplamda 16 adet çift trabzan yapalım. 3 Zincir çekelim aynı noktaya çift 3 trabzan yapalım. Bir trabzann tepesine üç kez çift trabzan bir ileri trabzanı alttan alarak yapıyoruz. Ve sıramızı tamamlıyoruz. Tekrar 3 zincir çekelim trabzan programı yapalım alttan aldığımız tranzanlara aynı prosedür yapılıp devamında 4 trabzan uygulayıp arttırma prosedürine devam ediyoruz.
Trabzanları alttan almaya devam ediyoruz. 4 adet trabzanın orta kısmına aralarda 1 zincir çekerek 4 adet çift trabzan uygulayıp sırayı tamamlıyoruz. Modelimiz aynı teknik üzerinden dilediğiniz boyuta gelene kadar eden modeldir. Detaylı yapımı amacıyla videomuzu izleyerek yapabilirsiniz. Kolay gelsin,

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ