Kahve Köpüğü Örgü Modeli Yapılışı

  • 22 Ekim 2017
  • 3.702 kez görüntülendi.
Kahve Köpüğü Örgü Modeli Yapılışı

Kahve Köpüğü Örgü Modeli Yapılışı,
Bugün size göstermek istediğim Kahve Köpüğü Örgü Modeli hoş bir ajur modeli bulunduğu durumda aynı vakitte da bilhassa kış örgülerinize çok yakışacaktır.
Videomuzda da çok net bir şekilde görebileceğiniz Kahve Köpüğü Örgü Modeli ‘ni size kısa bir şeklide tanımlamak isterim ;

Kahve Köpüğü Örgü Modeli amacıyla atmanız gereken ilmek adedi 9 ilmek ve katları + 1 ilmek + 2 kıyı ilmektir.

Kahve Köpüğü Örgü Modeli :

1.Sıra Ön : Bütün sıra ters .

2 Sıra Arka : Bütün sıra düz.

3.Sıra Ön : Bütün sıra ters .

4 Sıra Arka : Bütün sıra düz.

5.Sıra Ön : 1 kıyı ilmek, * 1 ilmek düz, 1 dola, 2 ilmek düz, sıradaki ilmeği örmeden sağ şişe al ileri ilmeği düz ör ve örmeden aldığın ilmeği ördüğün ilmeğin üzerinden geçir, 2 ilmek beraber düz, 2 ilmek düz, 1 dola* sıra sonuna kadar işaretlerin (*) arasında ki modeli takip edin ve 1 ilmek düz ve 1 kıyı ilmek ile bitirin.

6.Sıra Arka : Bütün ilmekler ters.

7. Sıra Ön : 1 kıyı ilmek, * 1 ilmek düz, 1 dola, 2 ilmek düz, sıradaki ilmeği örmeden sağ şişe al ileri ilmeği düz ör ve örmeden aldığın ilmeği ördüğün ilmeğin üzerinden geçir, 2 ilmek beraber düz, 2 ilmek düz, 1 dola* sıra sonuna kadar işaretlerin (*) arasında ki modeli takip edin ve 1 ilmek düz ve 1 kıyı ilmek ile bitirin.

8. Sıra Arka : Bütün ilmekler ters.

9. Sıra Ön : 1 kıyı ilmek, * 1 ilmek düz, 1 dola, 2 ilmek düz, sıradaki ilmeği örmeden sağ şişe al ileri ilmeği düz ör ve örmeden aldığın ilmeği ördüğün ilmeğin üzerinden geçir, 2 ilmek beraber düz, 2 ilmek düz, 1 dola* sıra sonuna kadar işaretlerin (*) arasında ki modeli takip edin ve 1 ilmek düz ve 1 kıyı ilmek ile bitirin.

10. Sıra Arka : Bütün ilmekler ters.

Bundan sonra sürekli olarak 1. ve 10. sıraları takip edin.

Hayırlı Örgüler Dilerim.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ