Kabartmalı İki Taraflı Bağlı Kalpler

  • 03 Şubat 2019
  • 2.069 kez görüntülendi.
Kabartmalı İki Taraflı Bağlı Kalpler

Kabartmalı İki Taraflı Bağlı Kalpler
Kabak çiçeği örgü modeli sizlere düşünce olsun istedim .
Her iki doğrultulu örgü modelin yapılışını sizlere video olarak paylaştım izleyerek çok basitçe yapabilirsiniz .
Bu örgü modeli arkası ile ön yönü numune aynı görüntülü olması bebek battaniyesi olarak harika olacaktır sizlerde örgüyü yapınca fark edeceksiniz her iki yönü ayni numune görünmesi atkıda da güzel olacak ters dönünce de aynı model görünecektir.
Arkadaşlar değişik bir numune olduğunu düşünüyorum belki daha evvelce başka sayfalarda görmüş olabilirsiniz ancak ben yeni gördüğüm amacıyla değişik geldi benim gibi yeni görenlerin de beğeneceğini umarım .
Yapacak olursanız anlatımlı videoyu izlemenizi tavsiye ederim her net yapılışı değişik ve yöntemi almamız amacıyla her anlatımlı videoyu izlersek bilgi edinmiş olursunuz .
Bu numuneyle başka modeller gibi görmek istediğimiz her yerde yaparak kullanabiliriz .
Yelek yapar iken aralarına haruşe yaparak değişik bir görsel oluşturabiliriz bu model 3 ve katlarından meydana gelir ona göre gerçekleştireceğiniz modele ideal sayı yapabilirsiniz bebek battaniye yapacak olursanız misinalı şişle yaparsanız daha basit örebilirsiniz.
Bu modele kabartmalı modelde denilir ben bu modelin kabak çiçeği olduğunu düşünerek düşüncelerimi sunmak istedim değişik modeller görmek dilerseniz yeni ve çok güzel modeller başka sayfamda var ziyaret etmenizi öneririm.
Sevgili örgü seven hanımlar bu modeli umarım beğeneceksiniz gerçekleştirme isteyen arkadaşlara şuandan basit gelsin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ