Jüt İpi İle Supla Yapımı

  • 17 Ağustos 2020
  • 2.341 kez görüntülendi.
Jüt İpi İle Supla Yapımı

Jüt İpi İle Supla Yapımı
Jüt ipi ile supla yapımı çeyizlik ve günlük tüketimi amacıyla supla modelleri arayanlar amacıyla görselliği harika olan çok şık masa sunumları amacıyla kullanabileceğiniz supla modellerini renkli olarak tercih edebilirsiniz. Supla modelimiz gerektiğince basit olan yapılışı video anlatımlı olması yeni öğrenecek arkadaşlarımız amacıyla gerektiğince yarar sağlayacaktır.
Tığ işi supla modelini koton ip ile uygulayabilirsiniz. Çeyizlik gerçeklştirmeyi düşünüyorsanız jüt ipi tercih edilmesinde daha iyi olacağını düşünüyoruz. Farklı supla numune içeriğimiz sayfamızda bulunmaktadır. Ziyaret edebilirsiniz.
Jüt ipi ile supla yapımı
Jüt ipi tüketimi dilediğiniz renk sekmesini tercih edebilirsiniz.
Elinize ve ipe ideal tığ seçimi
Yapılışı: ilk olarak dört zincir çekelim ilk zincir amacıylae trabzan yöntemi uyguluyoruz. Toplamda on beş trabzan yaparak yuvarlak görüntü sağlıyoruz. Üç zincir çekelim her zincir üstüne çift trabzan yapalım, Üçüncü sırada tek ve çift trabzan uyguluyoruz. Aynı teknik ile orta alanı istediğimiz büyüklüğe gelene kadar örelim, Devamında kıyı zincir ayrıntıyı zincir üstüne değişik renk ip ile sık iğne uyguluyoruz. Detaylı yapılışı amacıyla video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ