İki Şiş Bebek Patik Yapımı

  • 28 Ekim 2018
  • 2.798 kez görüntülendi.
İki Şiş Bebek Patik Yapımı

İki Şiş Bebek Patik Yapımı,
Patiğin zeminini örmek gerektiğince kolaydır. Zaten minnacık ayaklar amacıyla örüldüğünden kısa sürede bitecektir. Bir günde bir çift patiği rahatlıkla örebilirsiniz.
Örgü bebek patiği tamamlandığı takdirde süslemelerine geçebilirsiniz. Hem kız hem de erkek bebek amacıyla değişik renklerde fiyonk kurdele ile süslemeyi tercih edebilirsiniz. Dilerseniz de yanlara dikeceğiniz iki düğme ile daha şık bir hava katabilirsiniz. Kız çocukları süslemelerde her vakit avantajlı bulunduğu amacıyla seçenek daha çoktur. Rengarenk kurdeleler, çiçekler, danteller kullanabilirsiniz.
Bebeklerinizin Ayakları Üşümesin
Normal insanlara göre kat kat daha narin olan bebekler, tabi ki daha sıcak tutulmalıdır. Bu yüzden de bebek haberi alınır alınmaz patik örmeye başlanır. Boy boy patikler daha bebeğinizi kucağınıza almadan konumunu alır. İşte bu patikler arasında kesinlikle bir adet de fiyonk örgü bebek patiği olmalıdır. zira patik yumuşacık yün ipi, sıkı ama elastik örgüsü yardımıyla bebeğinizin ayakları sıcacık olacaktır. ilaveten patiğin bilekleri de normalden daha uzun bırakılmıştır ki daha sıcak tutsun. Bu patiği bebeğiniz amacıyla kesinlikle denemelisiniz. Ördükçe yenilerini örmek isteyeceksiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ