Havlu Kenarı Yapımı

  • 07 Nisan 2020
  • 2.163 kez görüntülendi.
Havlu Kenarı Yapımı

Havlu Kenarı Yapımı
Tığ oyası mutfak havlusu yapılışı, tığ ile mutfak havlusu yapımı isteyenler paylaştığımız geniş oya ile mutfak havluları yapabilirler.
Yine havlu üstünde göreceğiniz harika bir tığ oyası modelinin yapımını paylaşıyorum. Oya modeli geniş oya modelidir. Mutfak havluları amacıyla sarfedilen tığ oyası modelidir. Mutfak havlularında görüldüğü vakit çok ama çok seveceğiniz bir numunetir.
Çeyizlik mutfak havlusu yapımı videosunu izlediğinizde de göreceğiniz gibi modelin yapımı kolaydır. Anlatan dost modelin yapılışını çok güzel anlatmış.
Tığ işi mutfak havlu kenarları yazımızda modeller paylaşmıştık. Bu modellerin tamamı tığ işi ile oluşturulan mutfak havlu modelleridir. Şimdiki yazımızda ise Türkçe videolu anlatımlı oyalar tığ oyası yapılışı var. Bu tığ oyası mutfak havlusu amacıyla oluşturulan bir modeldir.
Mutfak havluları amacıyla değişik oyalar arıyorsanız oya modelleri kategorisinden değişik oyalara geçiş yaparak başka modelleri inceleyebilirsiniz. Açıklamalı oya modelleri ile oyaların yapımlarını izleyebilirsiniz. Mutfak havlusu modelleri amacıyla tığ oyası ve iğne oyaları seçebilirsiniz.
Çeyizlik havlu kenarları arıyorsanız da bu modeli de yapmanızı öneririm. Geniş ve büyük oya modeli olan bu numune ile tüm havlular süslenebilir. Eğer yok ben tığ oyası da iğne oyası da istemiyorum diyorsanız Mekik Oyaları sayfasına göz atın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ