Güller Diyarı Örgü Modeli Yapılışı

  • 20 Aralık 2020
  • 2.526 kez görüntülendi.
Güller Diyarı Örgü Modeli Yapılışı

Güller Diyarı Örgü Modeli Yapılışı
Merhaba arkadaşlar sitemize hoşgeldiniz .Videoda kullandığım malzemeleri aşağıdan bulabilirsiniz,Deryabaykalca.com sitemiz sizler amacıyla en güzel örgüleri bularak paylaşıyoruz,ideoda bahsedilen güller diyarı örgü modeli yapımı en basit örgü tekniklerinden birisi olan kolay güller diyarı örgü modeli ile örülmüştür. Kolay örneği yapılışı bakımından en basit örneklerden birisidir. Daha evvelce basit güller diyarı örgü modeli nasıl yapılır adlı bir diğer videolu anlatım sayfamızda güller diyarı örnek olarakin yapımını öğrenmiştik. Dileyen buradan ulaşabilir.
Yeri gelmişken belirtelim, yalnızca güller diyarı örgü modeli değil, örgüde sarfedilen bir çok örnek olarak yapılışlarını hep beraber öğreniyoruz. “Videolu Anlatımlar” kategorisini yalnızca örgü yapılışları ile alakalı videolara ayırdık. Örgüde sarfedilen örneklerin yapımı ve yeni basit güller diyarı örgü modeli yapılışı ile beraber olduğumuz bu sayfamız gibi örgü işi kıyafet ve aksesuar yapılışları ile alakalı bulguların yer aldığı birbirinden yararlı, öğretici sayfalara videolu anlatımlar bölümünden ulaşabilirsiniz.
Biz bu sayfamızda yenidoğan güller diyarı örgü modeli nasıl örülür video anlatımlı baştan sona ayrıntılı açıklamalı olarak bunu öğrenmeye çalıştık basit gelsin,

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ