Gelin Lif Modeli Yapılışı

  • 10 Ocak 2019
  • 4.137 kez görüntülendi.
Gelin Lif Modeli Yapılışı

Gelin Lif Modeli Yapılışı
Gelin lif modeli yapılışı adı gibi gelin adaylarının, kız çeyizi amacıyla gerektiğince güzel ve görselliği gelinler gibi güzel olan lif örneğimiz sizlerin beğenisinde olmaktadır.
Lif modellerimiz hanımlarımızın en sevdiği en çok tercih ettiği el işleri arasında yer almaktadır. Annelerimiz el emeklerini yavruları amacıyla en güzel şekilde hazırlıyorlar.
Banyo lifleri yapıp satan arkadaşlarımız amacıyla bir çok modellerimiz sitemizde mevcuttur. Gelin lif modelimiz de çok şık ve gösterişli oluşu ile sizlere bol bol sipariş getirmesi dileklerimi iletiyorum.
Lif yapılışları video anlatımlı olarak gerçekleştirme isteyen hanımlarımız amacıyla gerektiğince basitlik sağlamaktadır. Yeni öğrenmek isteyenler amacıyla de basitlik olmaktadır. İp seçimleri tekrar şahsa göre değişim sağlaya bilir. Renk seçimleri değişi olabilir kalan iplerinizi değerlendire bilir ya da video anlatımda ki örneğimizin renklerinde bire bir benzerini da yapabilirsiniz.
Lif yapımı, lif örnekleri ve yapılışları hepsi ve daha çoğu amacıyla linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal medya hesaplarında beğeni ve paylaşımlarla desteklerseniz. Çok mutlu oluruz video anlatımlarımız amacıyla gerektiğince önemlidir paylaşımlar.
Gelin lif modeli yapılışı
Gelin lif modeli detayları ve yapılışı
Model tasarımı pamuk liflere aittir.
Malzemeler 3 renk istenilen marka lif ipi
5 Numara tığ seçimi,
Orta boy inci
Saten kurdele, makas ve dikim amacıyla iğne,
Yapılışı: Öncelik ile uç kısımdan başlanıyor.
Modelimiz her sırada arttırma yapılarak 14 sıraya tamamlanıyor.
Sonrasında kUşak ayrıntıyı amacıyla 1 sıra kutucuk tekniğiyle örülüyor..devamında artırma yapılarak istenilen boyutta örülüyor..
Üst evresinde iki dilimi eksiltme yaparak kalp şeklini veriyoruz. Son olarak kıyı oyasını ve süslemelerini yapıp bitiriyoruz..

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ