Örgü Modelleri

Fosforlu Örgü Modeli Yapılışı

Fosforlu Örgü Modeli Yapılışı
Farklı renk ipler kullanılarak oluşturulan fosforlu kuşaklar örgü modeli bayan şalları ve bebek yeleklerine çok yakışıyor. Hadi derhal sizde öğrenin!
Hepimizin öğrenmek istediği ve vakitımızı güzel değerlendireceğimiz şiş işi örgüler her geride bıraktığımız gün rağbet görmeye ve yeni modellere açık kapı bırakıyor. Çünkü sıksık ve sıksık her anımızda örgü örüyor, günün yorgunluğunu atarken aynı vakitte keyif de alarak dinleniyoruz. Yapımları da gerçekte bir o kadar basit olup ilaveten trend olan modellerimiz ile tekrar sizlerin karşınızdayız.
Fosforlu Örgü Modeli Yapılışı
Koca kışı ve sonbaharı arkada bırakan ilkbaharda moda olan ve çok sık tercih edilen yelek, hırka modellerimizin arasında yer alan, görenleri hayrete düşürüp kıskandıran, bir o kadar zorluk çekmeden öreceğiniz modellerimiz ile eğlenceli vakitler geçireceğinizi düşünüyoruz. Bu modellerimiz ile öreceğiniz yelek ve hırkalar resmen hazır alınmış görüntüsü taşıyacak. Bu sayede görenler ilk evvelce hazır sanıp sonradan ördüğünüzü öğrendiği vakit muhakkak hayrete düşecekler ve sizden numune bir model ya da anlatımını yapmanızı isteyecekler.
Peki, bu modellerimiz nedir? Yelek ve hırkalarda çok sık tercih edilen modeller; bahar çiçekleri, bağlamalı baklava, sıralı başaklar, çapraz laleler, inci çiçekleri, tomurcuklu bahar modellerimizdir. Dilerseniz bu modellerimizin dışında her gün yeni model paylaşımlarımızı inceleyerek kendinize göre bir model de bulabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu