Farklı Bayan Beresi Yapılışı

  • 19 Şubat 2019
  • 2.108 kez görüntülendi.
Farklı Bayan Beresi Yapılışı

Farklı Bayan Beresi Yapılışı
Sevgili örgü sevenler bugün tekrar çok güzel ve çok basit bir bere modeli ile anlatımından sizlere düşünce olsun istedim.
Düz örgü ile birkaç ayrıntı kullanıp güzel farklı şık bir bere modeli olduğunu düşünerek siz örgü sevenlere düşünce hedefli paylaşmak istedim yapılışı basit görünüşü harika bu model hemde çabuk biten bir örgü olduğunu düşünerek sizler numuneten sıkılıp farklı bir örgü çabuk bitsin derseniz işte numune işte model .
Değişik bir görsel oluşturdu çapraz yaparak sizlerde bu modelin anlatımı olan videoyu izleyerek yapabilirsiniz güzel bir bere ve basit olması siz örgü sevenler amacıyla galiba iyi olur hep buyuk ya da tüm örgüler yorar diye düşünüyorum bu sabah başla akşama kalmaz bereni ört gezmeye git çok çabuk etmeye lüzum yok zira çabuk biter diye sizlere bu basit bere modelin yapılışıyla paylaştım ki düşünce olsun diye şayet farklı diğer modellerden dilerseniz deryabaykalca.com siteme üye ya da takip etmenizi öneririm.
Evet arkadaşlar umarım bu güzel ve basit bere modeli beğeneceksiniz bende siz örgü sevenlerden yorumlarınızı beklerim şimdi gerçekleştirme isteyen örgü seven arkadaşlara şuandan basit gelsin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ