Fare Dişi Örgü Modeli Yapılışı

  • 09 Temmuz 2018
  • 2.892 kez görüntülendi.
Fare Dişi Örgü Modeli Yapılışı

Fare Dişi Örgü Modeli Yapılışı
Çok güzel bir örgü desenli olan fare dişi başka adıyla fare dişi örgü modelinin yapılışı. Resimli açıklamalı olarak fare dişi örgü modelinin yapımı.
Anlatımlı örgüler ve örgü teknikleri paylaşmaya kaldığımız yerden devam ediyoruz. Bir çok örgüde kolaylıkla kullanabileceğiniz, yapılışı kolay fare dişi, bir başka adı fare dişi örgü modelinin yapılışına bu yazımızda yer verdik. Bu örgü yöntemi ile bereler, patikler ve atkılar örebilirsiniz.
Bebek örgülerinde ya da isterseniz erişkin örgülerinde hırka ve yelek gibi örgülerde de kolaylıkla kullanabileceğiniz bir örgü modelidir. Fare dişi örgü modeli 2 adet şiş kullanılarak yapılıyor. Sıçan dişi örgü modeli ile örgü örmek istiyorsanız şiş işine hakim olmanız gerekiyor.
Kendinize ya da çocuğunuza bir atkı, bere örecekseniz ve değişik bir model olsun istiyorsanız bu örgü yöntemi ile örebilirsiniz. Fare dişi örgü modeli yapılışı çok kolaydır. Aşağıdaki resimleri gözlemleyince yapılışının ne kadar kolay olduğunu göreceksiniz.
Ben yapacağım ilk atkı ve berelerde bu modeli deneyeceğim. Daha evvelce hiç yapmadığım bir model. Modelin anlatımı ile karşılaştıktan sonra hem sizler amacıyla hemde şahsım amacıyla buraya yükledim. İlk bere ve atkı yapacağım vakit bu modeli kesinlikle kullanacağım.
Fare dişi örgü modelinin yapılış aşamaları alttaki resimlerde sırası ile gösterilmiştir,

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ