Erkek Bebek Yeleği Nasıl Başlanır

  • 15 Nisan 2020
  • 2.536 kez görüntülendi.
Erkek Bebek Yeleği Nasıl Başlanır

Erkek Bebek Yeleği Nasıl Başlanır
Bolero yelek modellerinden erkekler amacıyla çok sevimli, minnoş bir modelin yapılışını hazırladık. Hep kızlarımız amacıyla bolero örecek değilik ya. Birde oğullarımıza örelim. Baştan sona bütün detayları videoda. Işıl Hanıma bu güzel tanımı amacıyla çok teşekkür ederiz. Bebek yelekleri en çok ördüğümüz modellerden. Bu aralar annem sıksık bebek yeleği, bebek hırkası, patik modelleri gibi örgüler örüyor. Bir torunu daha olacak inşallah. Bebek örgü modeli olarak yeni misaller arıyorsanız bu model kız bebekler içersinde örülebilecek çok güzel bir örnek. Üzerine amigurumi oyuncaklar dikebilirsiniz. Örgü aplikeler yapabilirsiniz. Bebek el örgü modellerinden erkek yelek modelleri bebekler amacıyla olan örneğimizin yavaş yavaş yapılışına geçelim.
Erkek Bebek Yeleği Nasıl Örülür?
Çok hoş bir model. Farklı renklerle örüldüğünde de çok güzel duracak bir model. Dekoratif düğmeler ya da dekoratif süslerle çok güzel duracak bir model. Erkek yelek modelleri bebekler amacıyla olan model üstünde çok güzel farklılıklar yapabilirsiniz. Cepler ekleyebilirsiniz.
Erkek Yelek Modelleri Bebek
3 düğmeli ve sevimli bir ayıcıkla süslenmiş bir örnek. Haraşo örgü modeli, lastiklerle yapılıyor. Bolero yelek yapılışını kısa sürede tamamlayacak ve derhal kullanmaya başlayacaksınız. Modelde 3,5 mm şiş ve % 100 akrilik iplik seçilmiş. 1 adet ip yeterli oluyor. Şişe 82 ilmek ile başlıyoruz. Ve 2 düz 2 ters lastik modelinden 12 sıra örüyoruz. 4 cm civarı. Daha sonra dönmeli olarak örüldüğü amacıyla videodan takip ederek örebilirsiniz. İşte örnek olarak nasıl yapıldığını izah eden güzel video.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ