Örgü Modelleri

En Kolay Tığ İşi Yelek Yapılışı

En Kolay Tığ İşi Yelek Yapılışı
Dört dörtlük görünen basit örgü modeli ile miniklere yelekler yapmaya var mısınız? Her renge harika uyum sağlayan basit bir örgü modeli.
Son zaman kadınlar bebekleri ve çocukları için daha çok örgü kıyafetler tercih etmeye başladılar. Mağazalardan satın alınan kıyafetler yerine kendi el prosedüresi ile yapmış oldukları kıyafetleri tercih eden kadınlar istedikleri kıyafeti de örgü ile yapabiliyorlar. Bebek yelekleri de bu kıyafetlerin başında gelmektedir. Değişik motiflerde yapılan bebek yelekleri ile minikleri giydiren anneler her modelde örgü örebiliyorlar. Örgü örmesini bilmeyenler de anlatımlı videolar izleyip bilgili oluyor.
Görünümü itibari ile dört dörtlük görünen basit örgü modelinin anlatımını paylaşıyoruz. Bu videoda bir bebek yeleğinin nasıl yapıldığı, kaç ilmek atıldığı, hangi iplerin ve şişlerin kullanıldığı gibi ayrıntılı bilgilendirme yapılıyor. Sizde ip rengini seçtikten sonra şişleri de satın alıp videoyu izlerseniz bebek yeleğinin yapılışı ile ilgili bilgili olabilirsiniz. Model 1 günde bitiyor. Tığ işi ile yapılan bu örgü modeli 3. 4 yaşlarındaki kız çocukları için yapılmıştır.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu