En Kolay Bebek Yeleği Modeli Yapılışı

  • 25 Haziran 2019
  • 5.658 kez görüntülendi.
En Kolay Bebek Yeleği Modeli Yapılışı

En Kolay Bebek Yeleği Modeli Yapılışı
Kare yakalı mevsimlik örgü bebek yeleği modeli ile hem erkek hemde kız bebekler amacıyla şirin görünen örgü yelekler örebilirsiniz.

Her geride bıraktığımız gün el emeği ürünlerine eğilim, daha çok olmaktadır. Makine halılarına nazaran, el dokuma halılarının tercih edilmesi gibi.

Yapan bireyin izlerini taşıyan, anı sayısal değeri olan bu tasarımlar, herkes doğrulusunda beğeni toplar. Kıyafetler amacıyla de bu hal söz hususudur. Özellikle, örgü kazak, hırka, bluz tasarımlar,el örmesi bulunduğu zaman, değişik bir beğeni oluşturacaktır. Konfeksiyon makinelerinde de triko örmeler yapılmaktadır. Ancak el örgüsü kıyafetler ile yan yana geldiğinde, fark yaratacaktır. Beğeni elbette, el örmesi, kazak ve hırkalardan yana olacaktır.

Örgü örmek tahmin edildiğinin aksine, gerektiğince kolaydır. Uygun ölçülerde seçilen şişler ve kaliteli bir yün yumağı ile işe başlanabilir. Az bilenler amacıyla, bu hususta yardımcı olan, görsel anlatımlar bulunur. Sürekli yapılacak örme işleri ile hızlanmak olası olacaktır.

Kare Yakalı Bebek Yeleği
Örgü modelleri ile çok güzel tasarımları yaratmak olası. Ayrıca, en kaliteli yün yumakları ile cilde dost, sıhhatli kazaklar örülebilecektir. Söz hususu model de kış ayları amacıyla, uygun tasarımlardan biridir. Atkı, bere grupı gerçekleştirme isteyenler amacıyla önerilir. Motifleri son derece şık ve yapımı da gerektiğince kolaydır. Kişinin zevkine göre, renkli yün yumakları alınabilir. Aynı desenden, kazak ile de tamamlamak olasıdür. Bu sayede, armağan edilecek şık bir grup elde etmek olasıdür. Bir benzerinin diğer yerde görülemeyeceği, gerektiğince şık bir modeldir. Biraz sabır ve emekle bu güzel grupı, kolaylıkla gerçekleştirme olasıdür.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ