En Basit Tğ İşi Yelek Modeli Yapımı

  • 31 Mayıs 2020
  • 2.181 kez görüntülendi.
En Basit Tğ İşi Yelek Modeli Yapımı

En Basit Tğ İşi Yelek Modeli Yapımı
En basit tığ işi yelek modeli yapımı tığ işi basit numune modelleri yelek misalleri yapılışı video anlatımlı olarak siz kıymetli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Yelek modellerinde tığ işi örgü modelleri sevenler amacıyla basit numune modelini uygulayabilirsiniz
Çeyizlik yelek modellerinde tığ işi misaller gerektiğince çok tercih edilmektedir. Uzun ya da kısa yelek modelleri yapılmaktadır. Çeyizlik yelek modellerinde renk seçimi krem ve kara olarak sıkça oluşturulan renkler olmaktadır.
Farklı yelek ve örgü modelleri amacıyla kesinlikle sayfamıza göz atınız en güzel misalleri bulacaksınız. Video anlatımlı örgü modelleri uygulamada gerektiğince yardımcı olmaktadır. Bir çok örgü modelin video anlatımı mevcuttur. Linke tıklayarak tığ işi misallerini inceleyebilirsiniz. Yeni video anlatımlarda yine beraber olma dileğiyle hoşçakalınız.
En basit tığ işi yelek modeli yapımı
Kolay Tığ işi Yelek Modeli
Model 22 katları +1 zincir den kurulmaktadır.
2 Model amacıyla 44 zincir +1 zincir. 2.2 mm tığ ile model anlatılmış. 45 adet zincir çekelim. 1 sıra 2 li tırabzan yapalım. Yelek modeli 2 sıradan oluşuyor. 1.sıradan yine edelim ve modeli sırayla örelim. Kendini yineleyen numunetir. Detaylı yapılışı amacıyla video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Deneyecek olan herkese şuandan basit gelsin dileklerimizi iletiyorum.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ