Diyagonal Uzun Döngüler Örgü Modeli Yapılışı

  • 04 Aralık 2017
  • 3.471 kez görüntülendi.
Diyagonal Uzun Döngüler Örgü Modeli Yapılışı

Diyagonal Uzun Döngüler Örgü Modeli Yapılışı,
Eğer bu tarz örgüleri seviyorsanız ve örmeye devam edecekseniz eliniz alıştığında daha süratli ilerleyeceksiniz. Hem de gün içersinde bütün vaktinizi örgüye ayırmanıza lüzum yok. Çünkü bunu bir iş durumuna getirirseniz kendinizi çok yormuş olursunuz. Ama örgü örmek bir hobidir ve meslek olarak yapmıyorsanız saatlerce kendinizi yormanıza lüzum yoktur. Bazı hanımlar örgü örerken saatin nasıl geçtiğini anlamıyor ve geç saatlere kadar kendilerini yoruyor. Unutmayın kesinlikle dinlenmeniz, bazı durumlarda hiçbir şey yapmadan biraz oturmanız lüzum.
Diyagonal uzun döngüler örgü modeli komplike bir örgü çeşidi değildir. Bir vakit bu modeli denedikten sonra eliniz derhal alışacaktır. Hem de bunu kullanarak elde edeceğiniz ürünleri kendiniz belirleyebilirsiniz. Çünkü diyagonal uzun döngüler örgü modeli her kıyafette güzel görünecektir.
Diyagonal Uzun Döngüler Örgü Modeli Yapılışı
Tığ İşi Diyagonal uzun döngüler örgü modelini gerçekleştirme lüzumtiğince basitdır. Bu modeli kullanacağınız ürün amacıyla renk seçiminde zorlanmayacaksınız. Çünkü her renkte gerçekleştireceğiniz kıyafetler ve bilhassa kazaklar üzerinizde çok güzel duracaktır. Sizler de bu model ile hangi ürünleri elde ettiğinizi bizimle paylaşabilir yeni modellerinizi anlatabilirsiniz.
Yoğunluğu yüksek renkler kullanacaksanız aniden çok renk kullanmamanızı öneririz. Çünkü bu tarz renkler birleştiğinde insanı bayabilir ve acele sıkılabilirsiniz. Aynı vakitte çalışırken vakit vakit mola vermeyi kendinize prensip durumuna getirmeniz lüzumir. Şimdiden bütün hanımlara basit gelsin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ