Dikişsiz Tığ İşi Bebek Yelek Yapımı

  • 08 Ocak 2021
  • 2.972 kez görüntülendi.
Dikişsiz Tığ İşi Bebek Yelek Yapımı

Dikişsiz Tığ İşi Bebek Yelek Yapımı
Merhaba arkadaşlar sitemize hoşgeldiniz .Videoda kullandığım malzemeleri aşağıdan bulabilirsiniz,Deryabaykalca.com sitemiz sizler amacıyla en güzel örgüleri bularak paylaşıyoruz,Oldukça kolay bu bebek yeleği yapılışı çok kolay bir şekilde örebilirsiniz,
Farklı renklerde ip seçimleri seçebilirsiniz.
değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Roba kısmından başlayıp dikiş ayrıntıyı olmayan trabzan modeli ile yapılan kolay ve görselliği güzel olan yelek modeli sizlerin bğenisine sunuyoruz.
Bebek yelekleri örgü modellerinde kış aylarında en çok sarfedilen örgü modelleri arasındadır. Genellikle bebek kıyafetlerinde örgü yelek modelleri annelerin vazgeçemediği kıyafetler arasında yer almaktadır. Tığ işi modellerinin dışında şiş örgü ve tunus işi yelek modellerinin video anlatımlı sitemizde bulabilirsiniz.
Dikişsiz tığ işi bebek yelek modeli yapımı
İstediğiniz ip tercih edebilirsiniz.
3 Numara tığ kullanımı
Yakadan başlanan modeldir.
Yapılışı: Elli beş zincir çekerek başlayalım, çift trabzan uyguluyoruz, dördüncü zincir amacıylae trabzan yapalım, aynı yuvaya tekrar trabzan yapalım, bir ileriye tekrar trabzan yapalım bir zincir çekip aynı noktaya trabzan yapalım, yan yana on trabzan yapalım, bir zincir aynı yuvaya tekar batalım, arka kısım amacıyla yirmi trabzan yapalım, tekrar kol amacıyla on trabzan yapıyoruz ön kısım içersinde üç trabzan yapıp çok gelen zinciri kesebilirsiniz.
Devamında aynı şekilde trabzan ve artırma yaparak ön roba bölümünü aynı mantık ile istediğimiz boyuta gelene örelim, roba kısmından sonra numune kurulumu ve ayrıntılı yapılışı amacıyla video anlatımını izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ