Dikişsiz Muhteşem Bebek Yeleği Yapımı

  • 09 Ocak 2020
  • 2.843 kez görüntülendi.
Dikişsiz Muhteşem Bebek Yeleği Yapımı

Dikişsiz Muhteşem Bebek Yeleği Yapımı
Merhaba sevgili arkadaşlar,
Dikişsiz görkemli bebek yeleği yapımı tığ işi yelek modeli arayanlar amacıyla yapılışı kolay ve şık yazlık yelek modelini sizlerin beğenisine sunuyoruz.
Yapılışı kolay yelek modeli olan dikiş gerektirmeyen kız ve erkek çocuklarına renk değişikliği ile yapabileceğiniz en kolay tığ işi yelek örneği diyebilirsiniz.
Sayfamızda bebek yelek modellerine göz atabilirsiniz. En yeni ve güzel yelek modelleri video anlatımları ile sizlerin beğenisini beklemektedir. Yazımızın amacıyladeki linklere tıklayarak modellerimize ulaşmanız gerektiğince kolaydır. Yeni örgü tekniklerinde yine beraber olma dileğiyle hoşçakalın..
Dikişsiz Muhteşem Bebek Yeleği Yapımı
1,5, 2 Yaş amacıyla uygundur.
Alt uç kısımdan başlanan bir yelek modelidir.
Dikişsiz yelek modeli arayanlar amacıyla uygundur.
Orta kalınlıkta ip tüketimi tercih edilmiştir.
3 mm tığ tercih edilmiştir,
ilk olarak zincir çekelim 62 santim ölçüye kaç zincir geliyorsa devam edelim. Ve trabzan programı yapıyoruz. Aralarda 3 zincir atlayıp 4 cü zincire aynı noktaya 3 kez batıp 2 li trabzan yapıyoruz aralarda 1 zincir çekelim. Zincir sonuna kadar aynı prosedür yapıyoruz.
İkinci sırada sıradaki boşluklara 3 adet çift trabzan yapıyoruz sıra sonuna kadar aynı prosedür uyguluyoruz. Aralarda zincir çekiyoruz. Farklı renk ip kullanıyoruz prosedür aynı olarak yapıyoruz. İstediğiniz boy ölçüsüne ulaşana kadar örelim, kol evi ve yaka yapılışı ve süsleme ayrıntıyı amacıyla video anlatımını izleyerek yapabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ