Dikişsiz Bebek Yeleği Modeli Yapılışı

  • 07 Aralık 2019
  • 2.259 kez görüntülendi.
Dikişsiz Bebek Yeleği Modeli Yapılışı

Dikişsiz Bebek Yeleği Modeli Yapılışı
Dikişsiz tığ işi bebek yeleği yapımı basit olan tığ işi yelek modelini video anlatımlı olarak siz kıymetli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Tığ işi yelek modeli arayanlar amacıyla dikişsiz güzel yelek modelimizi uygulayabilirsiniz.
Bebek yelek modelleri değişik yapılış ve görsellikleri güzel olan bir çok yelek modelini sayfamızda bulabilirsiniz. Tunus işi, şiş modeli ve tığ işi olarak en yeni bebek yeleği örneklerimiz mevcuttur. Yeni ve değişik yelek modellerinde yine beraber olma dileğiyle hoşçakalınız.
Dikişsiz tığ işi bebek yeleği yapımı
Yeleğimiz amacıyla lüzumlu olan malzemeler
1.5 yumak orta incelikte bebe yünü ip tercih edilmiştir.
3 Tane düğme
1 yaş ile 2.5 yaş amacıyla uygun
Elinize yatkın tığ seçebilirsiniz.
81 adet zincir çekelim.3 adet ek zincir çekelim. 4 zincire 2 li tırabzan yapalım. Ön vücudu amacıyla 13 tırabzan yapalım. Kol ve ön gövde amacıyla fark yapalım. Kol amacıyla 17 tırabzan yapalım. Kol ve arka gövde amacıyla 2. fark yapalım.Arka gövde amacıyla 21 adet 2 li tırabzan yapalım. 3.fark yapalım 2. Kol amacıyla 17 tırabzan yapalım. 4.fark yapalım.
2. Beden amacıyla 13 tırabzan yapalım. 2 sıra tırabzan 1 sıra kutu yapalım 5 sıra 2 şer sıra olacak şekilde tırabzan yapalım. 4 sıra da kutu yapalım roba bölümünü tamamlayalım. Her iki kol bölümünü birleştirelim. Modeli 13 sıra örelim. Yaka bölümünü 1 sıra tırabzan yapalım 3 adet düğme iliği açalım düğmeleri dikelim. Detaylı yapımı amacıyla videomuzu izleyerek yapabilirsiniz. Yapacak olan arkadaşlarımıza şuandan basit gelsin dileklerimizi iletiyoruz.
Bebek yeleği, tığ işi bebek yelek modelleri, örgü elek yapımı hepsi ve daha çoğu amacıyla linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı amacıyla paylaşımlarınız gerektiğince önemlidir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ