Denizci Battaniyesi Çapa Yapımı

  • 17 Nisan 2019
  • 3.152 kez görüntülendi.
Denizci Battaniyesi Çapa Yapımı

Denizci Battaniyesi Çapa Yapımı
Merhaba sevgili arkadaşlar,

Denizci battaniyesi çapa yapımı battaniye modelinde en ayrıntılı olan kısım işleme bölümünü sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Denizci battaniyesi modelinin yapılışı sizlerle paylaştık video anlatımını izleyerek yapabilirsiniz. Bu video anlatımında işleme bölümünü sizler amacıyla ayrıntılı olarak anlatıyoruz.

İstediğiniz ip markasını kullanabilir. Kalan iplerinizi değerlendire bilir değişik renk tonları da sizlerin seçimine kalmıştır. Denizci çapa modelini değişik örgü işlemelerinde kullanabilirsiniz. Erkek çocuklarının yelek modellerine gerektiğince yakışan bir işlemedir.

İşleme yöntemini yeni öğrenmek isteyen ya da öğrenen arkadaşlarımız amacıyla video anlatımı gerektiğince yardımcı olacaktır. Yeni değişik battaniye modellerinde yine beraber olma dileğiyle, gerçekleştirme isteyen herkese şuandan çok kalay gelsin dileklerimi iletiyorum. HOŞÇAKALIN.

Denizci Battaniyesi Çapa Yapımı
Denizci battaniyesi çapa işleme

Merhaba sevgili arkadaşlar bu videomuzda örgü anlatımı yapmış bulunduğumuz denizci battaniyemizin parçalarından birisi olan çapa işleme modelini anlattık.

Çarpı işleme yöntemi ile yaptığımız çabamıza iki renk iplik kullandık lacivert ve kırmızı olmak üzere. Uygun kalınlıkta bebe yünü ile işledim ben. Elinizde tespit edilen lacivert kırmızı iplerle işleyebilir ya da ince bebe yünlerinden temin ederek işleme yapabilirsiniz.

Videoda işleme detaylarına baştan sona kadar verdik buna karşın takıldığınız bir yer olursa bizlere yorum evresinden sorabilirsiniz. Şimdiden herkese basit gelsin diyorum.

Kanalımıza abone olarak yayınlanan videolardan haberdar olabilirsiniz arkadaşlar videolarımızın devamı amacıyla lütfen beğenip paylaşarak destek olmayı unutmamalısınız her vakit bulunduğu gibi sizi videonun yorumlar evresinde her türlü soru görüş tavsiye ve arzularınız amacıyla bekliyor olacağız yorumlarınız bizim amacıyla çok kıymetli bu yüzden bulunduğunca acele cevap vermeye çalışıyoruz bütün örgü sevenlere şuandan basit gelsin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ