Örgü Modelleri

Çok Kolay Bebek Patik Yapılışı

Çok Kolay Bebek Patik Yapılışı
Merhaba örgücü hanımlar bu muhteşem kolay bebek patik sizlere hedefiyle paylaşıyoruz,
Deryabaykalca.com sitemiz sizler hedefiyle en güzel örgüleri bularak paylaşıyoruz,
Her geride bıraktığımız gün birbirinde farklı bebek yelek,patik,panço,hırka,atkı,eldiveni modelleri sitemizde bulabılirsiniz,
Kış aylarında bebeğinizin ayaklarını sıcacık tutacak olan patikleri basit yoldan örmeye ne dersiniz? Cevabınız ‘Evet’ ise hem çok sevimli hem de basit bebek patiği örgü modelleri ile şık bir grup oluşturabilirsiniz. Bebeğinizin ayağını üşütmemesi ve içini sımsıcak tutmasını sağlayacak örgü patik modelleri ile bebeğinizde kışlık kıyafet grupları hazırlığını tamamlayabilirsiniz. Örgü örmeyi bilmeyenlerin bile çok rahat bir şekilde yapabileceği bebek örgü patiği modeli ile karşınızdayız! İşte hem çok şık hem de basit patik modelinin örgü tekniği ile ismim ismim yapılışı..
Yeni doğan bebeğinize patik gerçekleştirme istiyorsanız, dilediğiniz renkteki iplerle biraz örgüye başlamış olmanız gerekiyor. Resimdeki ilk karedeki gibi yarım daire yanlara doğru açılarak, örme işlemine devam edelim.
İkinci karede ise mavi rengi, okyanus mavisine ekleyerek ikinci yarım daireyi bitirelim. Daha sonra alttaki ilk karedeki sarı renge geçerek örelim. Yarım daireyi resimdeki gibi birleştirince meydana şaşırtıcı bir patik örneği çıkacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu