Cok Kolay Bebek Bandana Yapılışı

  • 07 Mayıs 2020
  • 3.376 kez görüntülendi.
Cok Kolay Bebek Bandana Yapılışı

Cok Kolay Bebek Bandana Yapılışı
Merhaba örgücü hanımlar bu muhteşem bebek bandana sizlere hedefiyle paylaşıyoruz,
Deryabaykalca.com sitemiz sizler hedefiyle en güzel örgüleri bularak paylaşıyoruz,
Her geride bıraktığımız gün birbirinde farklı bebek yelek,patik,panço,hırka,atkı,eldiveni modelleri sitemizde bulabılirsiniz,
Bebek örgü bandana modelleri başlıklı konumuzda sizlere birbirinden güzel bebek örgü bandana modelleri fikirleri sunacağız. İyi bir örgü ustası iseniz, beğeni alarak harika bandanalar meydana çıkarmanız mümkün.
Fakat şimdilik örgü konusu ile ilgili uzmanlaşamadım, acemiyim diyorsanız kaygıya kapılmanıza lüzum yok. Çünkü deryabaykalca.com olarak sitemizde örgüye sıfırdan başlayanlar amacıyla lüzumtiğince ayrıntılı ve ince ayrıntılı videolar ve resimli anlatımlarla örgü teknikleri anlattığımız örgü dersleri var. Bu hususları inceleyerek örgü örmeyi öğrenebilirsiniz.
Merhaba arkadaşlar. Okullar açıldı. Okula giden kızlarımız için çok güzel bir şiş örgü modeli saç bandı hazırladık. Kızınızın sevdiği renklerden örüp onları mutlu edebilirsiniz. Sadece okula giden kızlarımıza değil kendinize, arkadaşlarınıza da şiş toka örüp hediye edebilirsiniz.
Arkadaşlar pembe ve sarı bandanamız aynı ilmek ve aynı sıra sayısında yaptım ipin kalınlığına inceliğine göre yaş ayarlaması yapabiliriz aynı ilmek ve sıra sayısında yaptığım sarı bandana 3 yaşa kadar olabilir cünkü ipim pembeye göre kalın bir ipti kolay gelsin,

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ