Örgü Modelleri

Çizgili Çeyizlik Bayan Patik Modeli

Çizgili Çeyizlik Bayan Patik Modeli
Çeyizlik gelin patiği yapılışı ile görülmemiş bir model anlatımını yapıyoruz. Bu patik modelinin yapımını öğrendikten sonra çok çok beğeneceksiniz.
Çok güzel bir patik örneğiyle karşınızdayız. Patik modeli fıstıklı gelin patiği yapılışı modelidir. Bu model ile gelin kızlarımıza patikler örebilirsiniz. Tığla oluşturulan fıstıklarla süslenmiş olan bu patik modelini gelinleriniz amacıyla örebilirsiniz. Patik yapılışı videolu gösterilmiştir. Nihal hanımın Örgü Dünyası kanalında yayınlamış bulunduğu patiğin bütün detaylarını sizlerle paylaşacağım.
Yeni model patik arayanlar, gelinine patik örmek isteyenler ya da çeyizlik patik arayanlar amacıyla yayınlamış bulunduğumuz bu numuneyle yardımcı olmak istedim. Patiğin modelini çok beğendim. Ben de yakın vakitte patiği örmeye başlayıp tamamlanınca sizlerle burada paylaşacağım. Tığ işi bilenlerin basitçe yapabileceği patik modelidir.
Patik modelleri arasından en çok sevilen modellerden biri olacağını düşünüyorum. Bakalım ziyaretçilerimiz doğrulusunda fıstıklı gelin patiği yapılışı ne kadar beğenilecek. Hepinize patik yapımında basit gelsin. Tatlı örgüler diliyorum,

https://youtu.be/w-OR0u2nap4

https://youtu.be/SBBL6z3aH2o

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu