Çilek Örgü Modeli Yapılışı

  • 02 Mayıs 2019
  • 3.926 kez görüntülendi.
Çilek Örgü Modeli Yapılışı

Çilek Örgü Modeli Yapılışı
Çok hedefli olan çilek örgü modeli ile bebek yelekleri, bebek battaniyesi, bebek hırkası ve bayan yelekleri dahil detaylı örgüler örebililirsiniz.

Kadınlar amacıyla örgü sezonu hiç bitmiyor. Bahar geldi kadınlar hala örmeye devam ediyorlar. Kış aylarında örgü çok çok örülse de başka aylarda da örgüye bağımlı olan kadınlar örmeye devam ediyorlar. Yeni modeller öğrenmek amacıyla arayışa giriyorlar. Gönül hanımı bilenleriniz vardır. Kendisine ait olan youtube kanalında birbirinden güzel anlatımlı örgülere yer veriyor. Paylaşmış bulunduğu anlatımlı örgüler yardımıyla kadınlar yapacakları kıyafetlerde model öğrenmiş oluyorlar. Özellikle anlatımlarını bir kaç dakikalık videolar ile yapıyor. Çilek örgü modeli de en son yapmış bulunduğu paylaşımlardan birisidir. Anlatıma alttaki videodan ulaşabilirsiniz.

çilek örgü modeli
Çilek örgü modeli motifleri 10 ilmek ve 8 sıradan oluşuyor. Mesela anlatımı 3.5 no şiş ve normal kalınlıkta bir bebek ipiyle 1.5 motif çıkarılarak anlatılmıştır. 1.5 motif amacıyla 15 ilmek ve 10 adet de kıyı ilmek olmak üzere toplamda 25 ilmek gerekiyor,

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ