Çilek Bere Örgü Yapılışı

  • 04 Şubat 2020
  • 1.682 kez görüntülendi.
Çilek Bere Örgü Yapılışı

Çilek Bere Örgü Yapılışı
Çilek bere örgü yapılışı kış mevsiminin vazgeçilmezi bere yapılışları, bilhassa annelerimiz kendiler örmek istiyorlar. El emekleri gerektiğince özel olan el işleridir.

Kız çocukları amacıyla daha canlı ve dizaynlı modeller meydana çıkabilmektedir. Bu modelimizde çilek bere nasıl yapılır video anlatımını ile siz kıymetli takipçilerimizin beğenisinde oluyor.

Kırmızı tonlarını sevenler amacıyla çok şirin bir model olmuş içerisine yeşilin verilen güzellik ayrı beyaz ile oluşturulan nokta kısımlarını kara olarak yapabilirsiniz. Bence bu hediyeyi ufaklıklar çok severek takacaklardır.

Hediye amacıyla en güzel dizayn olmuş, sizlerde sevdiklerinize kuzen ve torunlarınız amacıyla yapabileceğiniz video anlatımı ile rahatlıkla yapabilecek bir çilek bere yapımı.

Farklı renklerde bir çok çilek bere modelini yapabilirsiniz. İstediğiniz ipi tercih edebilir ipinizin kalınlığına göre şiş numarası değişim gösterecektir. Aldığınız ip markalarının arka evresinde şiş numarasına bakmanız sizlere yardımcı olacaktır. Şimdiden basit gelsin yapacak arkadaşlarımıza,

Video anlatımı sizlere gerektiğince yardımcı olacaktır. Daha çok örneklere ulaşmak amacıyla yazımızın amacıyladeki linklere tıklamayı unutmayınız. Canimanne.com sayfamızı ziyaret ederek bir çok bere, değişik modellere ulaşabilirsiniz. Yeni güzel örgü modellerinde yine görüşmek üzere hoşçakalın

Çilek bere nasıl yapılır?
1, 1,5 yaş amacıyla uygundur,

80 ilmek ile başlanan, orta kalınlıkta bir ip tercih edilmiştir,

5 Numara şiş kullanımı

Düz örgü ile 13 santim örülüp

İlmekleri 5 bölünüp iğne ile işaret koyalım

5 Böldüğümüz tek ilmekleri yeşil iple örelim, ön sıran geçelim birer ilmek yeşil örelim, başka ilmekler kırmızı örelim, ark atarftan 3 ilmek yeşil başka ilmekler kırmızı, tamam yeşil imkan kadar devam edelim

Sonrası yeşil olunca 10 ilmek on ilmek arayla iki ilmeği bir alalım ilmekler 8 kalana kadar devam edelim.

6,7 Sıra dümdüz örelim sap bölümünü yapalım dikelim bitirelim.

Örgü, örgüler, örgü ve el işleri, bere yapımı, şapka yapımı, ve daha çoksına ulaşmak amacıyla linkimize tıkla, Beğenilerinizi ve paylaşımlarınızı sosyal medya hesaplarınızda yayınlarsanız çok mutlu oluruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ