Çift Pirinç Örgü Modeli Yapılışı

Çift Pirinç Örgü Modeli Yapılışı
Örgü yapılışları ile ilgili verileri videolu anlatımlı olarak almaya uzun sayılabilecek bir aradan sonra devam ediyoruz. Bu sayfamızda video anlatımlı olarak çift pirinç örgü modeli nasıl yapılır sorusuna yanıt arayacağız. Örgüde çok sık karşımıza çıkan pirinç örnek olarakin çiftli pirinç modeli ile karşınızda olacağız. Çift pirinç örneği yapılışı nasıl olur? Çiftli pirinç örgü modeli yapılışı basit mı zor mu? bunu öğreneceğiz.
Çiftli pirinç örnek olarakin yapılışı basitdır. Dolayısıyla örgüye yeni başlayan örgü meraklısı hanımların ilk başlarda kullanabileceği bir örnektir. Daha önceki bir sayfamızda pirinç örgü nasıl yapılır adlı bir sayfa yayınlamıştık. O sayfamızda tekli pirinç örneği üstünde durmuştuk. Şimdi biz bu sayfamızdaki video ile örgüde çift pirinç örnek olarakin yapımını öğreneceğiz.
İster tekli, ister çiftli pirinç örgü modeli olsun iki örnek olarak yapılışı da gerektiğince basitdır. Örgüde sarfedilen en basit örgü misallerini kullanılarak yapılır. En basit misaller adından da anlaşılacağı gibi düz örgü ve ters örgü modelidir. Video anlatımlı olarak ayrıntılı açıklamalı videoyu izledikten sonra siz de fark edeceksiniz ki çiftli pirinç örgü örnek olarakin yapımı basit ve pratiktir. Herkes doğrulusunda basitlıkla örülebilir,

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top