Çiçekli Kare Lif Yapımı

  • 19 Eylül 2019
  • 2.509 kez görüntülendi.
Çiçekli Kare Lif Yapımı

Çiçekli Kare Lif Yapımı
Çiçekli kare örgü lif modelinin yapımını öğrenmeye hazır mısınız? Her banyoda bulunması gereken örgü lif modellerinden biri olan çiçekli kare lif modeli açıklamalı anlatımıyla paylaşılmıştır.

Banyolarda kese olarak en çok örgü lif kullanılır. Bu örgü lifler değişik desen ve motiflerde yapılıyor. Lifçi hanımların en çok yaptığı liflerden birisi de çiçekli kare örgü lif modelidir. Banyoda duş jellerini ve sabunları köpürterek keselenmek amacıyla iyi bir life gereksinim duyulur. Bazı şahıslar evde nasıl yapıldığı bilinmeyen keseleri kullanırlar. Bazı keseler plastik iplerden yapılır ve bedeni tahriş eder. Örgü ile oluşturulan banyo keselerinin ise bedene hiç bir zararı yoktur. Gayet sıhhatli olan örgü lif modelleri Anadolunun var oluşundan beri banyolarda kullanılıyor. Bu vakitte da her bireyin banyosunda bu örgü lifleri görebilirsiniz.
Lif örmeye başlamadan evvelce bir kaç örgü tekniğini bilmeniz lazım. En azından tığ ile ilmek nasıl atılır bilmelisiniz. Bunu bildikten sonra tığı ele alıp anlatımlı lif modelleri videoları ile lif örmeyi öğrenebilirsiniz. Çiçekli kare örgü lif modeli rahat örülebilecek bir örnek. Örgü lif ipleri ve tığ alaran ilmek atıp lif örmeye ne dersiniz? Hem de çiçek motifli örgü lif modeli de çok hoşunuza gidecek.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ