Çapraz Bağlar Örgü Modeli Yapılışı

  • 24 Mayıs 2019
  • 2.453 kez görüntülendi.
Çapraz Bağlar Örgü Modeli Yapılışı

Çapraz Bağlar Örgü Modeli Yapılışı
Bebek örgülerinde ve bayan yeleklerinde kullanabileceğiniz güzel bir model çapraz bağlar örgü modelinin yapılışı. Kuş gözü örgü modelinin biraz değişik bir versiyonu olan bu numune ile çok detaylı örgüler örülebilir.
Gönül hanım bayan yelek ve bebek battaniyelerde sarfedilen çapraz bağlar örgü modelinin yapılışını kanalında paylaşmış. Bizde derhal sizinle paylaşalım dedik. Çapraz bağlar örgü modelini bir çok detaylı örgülerde de kullanabilirsiniz. Şişle oluşturulan basit örgülerden biridir. Başka hiç bir yerde anlatımına ulaşamayacağınız bu örgü modelini sizinle burada paylaştık.
Örgü bayan yeleklerine baktığımız vakit genelde her yerde aynı modelleri görüyoruz. Farklı modelleri kullanıpta yelek ören çok az bayan var. Gönül hanımda bunlardan bir tanesi. Kendisine gelen hevesler üstüne kanalında örgülerin anlatımlarını gösteriyor. En son heves alan modelde çapraz bağlar örgü modeli. Gönül hanımın anlatımlarını bilenler bilir. Çok yalın ve anlaşılır anlatımıyla örgü tekniklerini anlatmaktadır. Bu numune olarak anlatımı da yalın ve anlaşılır bir şekilde gösterilmiştir.
Eğer yakın vakitte bir yelek ya da bebek battaniyesi örme fikriniz var ise çapraz bağlar örgü modelinin yapılışı öğrendikten sonra deneyebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ