Boncuklu Bebek Patiği Yapılışı

  • 22 Mart 2018
  • 4.542 kez görüntülendi.
Boncuklu Bebek Patiği Yapılışı

Boncuklu Bebek Patiği Yapılışı,
Boncuklu bebek patikleri ve yapılışı burada. Rengarenk boncuklarla süslenen bebek patiklerinin nasıl yapıldığını merak edenler buradan öğrenebilirler.
Tuhafiyelerden aldığınız rengarenk değişik boncuklar ile çok güzel bebek patikleri örebilirsiniz. Bugün baktığımda daha evvelce boncuklu bebek patiği yapılışı paylaşmamıştım. Sayfada yalnızca model olarak paylaştığım boncuklu patikler çok beğenilmişti. Nasıl yapıldığını soranlar amacıyla videolu olarak paylaşmak istedim.
Örgü şişle boncuklu bebek patiği modelinin nasıl yapıldığını öğrenmek isteyenler amacıyla güzel bir video paylaştık. Videolu patik yapılışı ile boncuklu örnek olarak tarifine ulaşabileceksiniz. Kolay patik yapılışı ile sizlerde boncuklarla patiği süsleyip hazırlayın.
Bebekler amacıyla patik örmek isteyenler yeni model arıyorlar. Yeni model arayanlar her doğrultuda aynı modelleri görmekten sıkılmış durumdalar. Her site aynı modelleri paylaşıp gözüküyor Hiç yeni modele yer vermiyorlar. Örgücü hanımlar ise sıksık yeni model çıkarmaktadır. Hanımlar her yerde tespit edilen eski modeller yerine yeni patikler gerçekleştirme isterlerse sitemizdeki bebek patikleri kategorisine bakabilirler.
Boncuklu bebek patiği yapılışı amacıyla örgü şiş patik ipleri ve boncukları hazırladıktan sonra alttaki videoyu izleyebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ