Bebek Yeleği Kaç Numara Şiş İle Örülür

  • 08 Aralık 2019
  • 2.614 kez görüntülendi.
Bebek Yeleği Kaç Numara Şiş İle Örülür

Bebek Yeleği Kaç Numara Şiş İle Örülür
Merhaba arkadaşlar 🙂 2 yaş amacıyla yapraklı yelek modeli çalıştık umarım beğenirsiniz. Beğendiyseniz beğen tuşuna basmayı ve abone olmayı unutmayınız.
Taç yapraklı yelek amacıyla gereken malzemeler :
1,5 buçuk yumak bebe ipi (100 gr 250 metrelik )
3,5 no şiş, 3 adet düğme
Yeleğimizin eni 31 cm boyu 37 cm ölçülerindedir.
Video anlatımlı örgü yapılışları sayfalarımıza basit bebek yeleği yapılışı ile alakalı bulgular alacağımız bu sayfamız ile devam ediyoruz. Bildiğiniz gibi bir önceki sayfamızda bebek kaz ayağı yeleği ile birlikteydik. O sayfamızda fark ettik ki örgü basit bebek yeleği yapılışı üstüne sayfaya yer vermeyi atlamışız.
basit Bebek yeleği Yapılışı Videolu Anlatım
Sitemizi sıksık takip eden ziyaretçilerimiz bilir, deryabaykalca.com olarak sloganımızı örgü modelleri ve yapılışı olarak belirledik. Konusunda en güzel modelleri durumunda beğeninize sunuyoruz. Video anlatımlı olarak yapılışlarını öğreniyoruz. Önce erkek bebekler amacıyla basit yeleği modellerini sizlerle buluşturduk.
Şimdi de kız bebekler amacıyla basit örgü yeleği yapılışı ile alakalı bulgular alacağımız sayfamız ile karşınızdayız. Birbirinden şık basit bebek yeleği sizi bekliyor.
Örgüden basit yeleği örmek isteyen örgü sever ziyaretçilerimiz amacıyla önerebileceğimiz başka yeleği modelleri ve yapılışı sayfalarımız yeleği üstüne idi.
Kısaca hatırlayacak olursak, bebek örgü yeleği modelleri ve basit yeleği modelleri adlı iki sayfamızda kaz ayağı yeleği modelleri üstünde durmuştuk.
Yeleği yapılışı adlı bu sayfamızda amacıyla örgü yeleği yapılışını öğrenmiştik. Şimdiki sayfamızda miniklere özel el örgüsü yeleği yapılışını video anlatımlı olarak öğreneceğiz,

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ