Bebek Şapkası Örgü Kaç İlmek

  • 23 Ocak 2020
  • 2.004 kez görüntülendi.
Bebek Şapkası Örgü Kaç İlmek

Bebek Şapkası Örgü Kaç İlmek
Sevgili örgü sevenler bugün sizlere çok güzel fıstıklı tığ işi akşam ör Şapka modelinin hazırladım.
Çok basit bir örgü modeli fıstıklı çalışmakta oluşturulan basit bir bere çalışması olduğunu düşünerek Sizlerin de bu kış ayında çocuklarına sana kendinize gerçekleştireceğinizı düşündüm.
Akşam Oturduğun vakit eline el işi alıp biten bir model çok acele yapıldığı gibi çok da güzel Görünen bir görseli olduğunu düşünüp Sizlerin de bu modeli beğenip çocuklarınıza ya da kendinize gerçekleştireceğiniz olmuyor.
Yine şapka bere gibi modellerden düşünce edinmek dilerseniz ve farklı olsun biraz zor olsun dilerseniz bir önceki sayfalarında sizlere paylaşmıştım sayfamı ziyaret ederek çoğu modeli sahip olacağınızı düşünüyorum.
Sevgili örgü sevenler Ben Bu çalışmaları nasıl yapıldığı ile alakalı yorumlarda sizi yazmadım video anlatımını sonuna kadar izlerseniz yapılış teknikleriyle yanında daha basit gerçekleştireceğinizı düşünüyorum.
Her vakit örgülerde bahsederim ki yapılış anlatımı her bireyin yapılış yöntemi farklıtir basit teknikleri elde edebilmek amacıyla video anlatımları izlemeniz gerekliliğini düşünüyorum.
Bu basit fıstıklı tığ işi bere yapılışını lif çalışmalarında da bu fıstıkları kullanabilmeniz mümkün güzel bir çalışma olarak yapabilirsiniz boyunluk yapabilirsiniz bir bebek mont olarak çalışabilirsiniz demem şu ki örgüler bir yerde kalmaz görmek istediğimiz her yerde kullanmalıyız.
Bu güzel çalışmayı gerçekleştirme isteyen örgü sevenlere şuandan basit gelsin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ