Bebek Pançosu Kaç İlmekten Başlanır

  • 12 Mart 2018
  • 5.329 kez görüntülendi.
Bebek Pançosu Kaç İlmekten Başlanır

Bebek Pançosu Kaç İlmekten Başlanır
Örgü çocuk panço yapılışı arayanlar amacıyla tığ işi ile oluşturulan çok güzel bir modelin anlatımını paylaştık. Panço yapımı detayları sitemizde paylaşılmıştır.
Soğuk günlere çocuklarınız sıcacık kalsın diye onlara örgü pançolar örün. Sonuç olarak kendi yapmış olduğunuz el örgüsü pançolar ile çocuklarınızı giydirmiş olacaksınız. Hem panço amacıyla cebinizde pek bir para çıkışı olmayacak hemde kendi zevkinize göre güzel bir panço modeli yapabileceksiniz.
Örgü örmeyi biliyorsanız çocuklara örgüler örmenin ne kadar zevkli olduğunu bilirsiniz. Bilmiyorsanızda anlatımlı örgülere göz atarak nasıl yapıldıklarını öğrendikten sonra sizlerde yapabilirsiniz. Sitemizde paylaşmış olduğumuz anlatımlı örgüler yardımıyla hanımlar bir çok örgüyü kolaylıkla yapabilmektedir.
Daha evvelce sitemizde paylaşmış olduğumuz Örgü Bebek Panço Yapılışı ziyaretçilerimiz doğrulusunda çok beğenilmişti. Kolay ve kolay bir anlatımla anlatıldığından ötürü örgü örmeyi bilmeyenler dahi araştırdığında kendileri de yapabiliyorlar. Şimdi ise bebekler değilde çocuklar amacıyla panço nasıl yapılır onu paylaşacağız.
Kız çocukları amacıyla örgü panço gerçekleştirme istiyorsanız alçakta paylaşmış olduğumuz modele göz atabilirsiniz. 26 dakikalık videoda bu güzel pançonun nasıl yapıldığı ayrıntılı bir şekilde anlatılmıştır. Örgü çocuk panço yapılışı amacıyla yapmanız gereken tek şey örgü malzemelerinizi hazırlayıp alttaki videoyu izlemek olacak. Videoyu izlerken sizlerde kendi çocuğuza gerçekleştireceğiniz panço yapımına başlayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ