Bebek Örgü Pantolon Yapımı

  • 10 Nisan 2020
  • 2.944 kez görüntülendi.
Bebek Örgü Pantolon Yapımı

Bebek Örgü Pantolon Yapımı
Bebeklerin iç giyimleri hariç nerdeyse bütün kıyafetlerini örgü modelleri ile yapabilirsiniz. Bunlar içersinde harika patikler, kazaklar, yelekler ya da zıbınlar yer alır. Bu yazımızda da sizin amacıyla örgü bebek pantolonu modelini derledik. Sevimli ve harika görünümünün yanı sıra model gerektiğince da basit şekilde yapılabiliyor. Malzemeleri hazırlayarak bu pantolonu derhal örebilirsiniz.
Bebeğiniz İçin Örgü Pantolon Yapın
Bebek yünü ve ideal numaralı şişleri hazırlayarak işleme başlayabiliriz.
Alttan bağlayacağınız bu model, süratli ve basit bir şekilde ilerliyor. Sizler de bebek pantolon yapımı anlatımları ile güzel bir model elde edeceksiniz.
Bilek kısmına 50 adet ilmek ile başlıyoruz.
Popo kısmına geldiğinizde samimi ilmek artırımına gidiyoruz. Belli bir ilmeğe geldiği zaman düz şekilde ilerleyebilirsiniz.
İki Şişle Bebekler İçin Örgü Pantolon Yapılışı
Kalça bölümünü yaptıktan sonra iki yandan modeli dikerek, lastiğini geçirip kullanıma hazır duruma getiriyorsunuz.
Çok Kolay Bebek Örgü Pantolon Videosu
Kız ya da erkekler amacıyla ideal renkleri seçebilir, birtakım işlemeler koyarak bu pantolonu çok daha değişik bir duruma getirebilirsiniz. Hatta üst bölümünü örüp tulum da yapabilirsiniz. Oldukça basit bebek pantolon yapımı amacıyla bebek yünü ve şişleri hazırlayabilirsiniz. Dilerseniz üstüne değişik figürler koyarak, nakış şeklinde işlemeler yapabilirsiniz. Bu da modelin daha şeker ve sıcakkanlı olmasını sağlayacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ