İçeriğe geç

Bebek Elbise Modelleri Anlatımlı

Bebek Elbise Modelleri Anlatimli

Bebek Elbise Modelleri Anlatımlı
Tığ işi bebek elbisesi örgü modelinden harika bir elbise hazırladık. Bebek örgü modellerinden süper bir örnek. Kolaylıkla videodan takip ederek tığ işi örgü elbise modellerini örebilirsiniz. Kız çocuk örgüleri modelleri amacıyla elbisede pamuklu ipleri kullanabilirsiniz. Elinizde olan ipleriniz varsa değerlendirmek amacıyla onları da kullanabilirsiniz. Örgü bebek elbisesi tığ işi ile oluşturulan bir model. Birazdan ayrıntılı yapılışına geçeceğiz. Elbisenin boyutlarını ayarlayarak her yaş amacıyla örebilirsiniz.
Tığ işi örgü modellerinden bugün su taşı örneği ile, trabzanlarla harika bir elbise modeli yapılışı hazırladık. Belinden kurdele geçirdiğimiz elbisemizi çok beğeneceksiniz,
Elbisemiz bittiğinde yukarıdaki gibi görünecek. Harika değil mi. Kol kısımlarına tüller, danteller de dikebilirsiniz. Biraz evvelce bahsetmiş olduğumuz gibi etek uçlarına da. Altına tüller geçirerek astar gibi tütü elbiseler de yapabilirsiniz. O vakit tam bir prenses olacaklardır. Hadi şimdi çok beğendiğimiz elbisenin yapılışına geçelim. İşte sizlere tığ işi bebek elbisesi örgü modelinin ayrıntıları iyi seyirler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir