Derya Baykal Örgü Modelleri

Bayan Yelekleri Anlatımlı

Bayan Yelekleri Anlatımlı

Bayan Yelekleri Anlatımlı
Güzel ve çok basit bir örgü modeli olan haroşalı basamaklar örgü modeli bayan yelekleri, bebek yelekleri, bebek battaniyesi, atkı bere gibi sonsuz bir çok örgü çeşitlerinde kullanabilirsiniz.
Gönül hanımların anlatımlarını burada sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Yayınlamış bulunduğu videoları zevkle izliyorum. Çünkü o kadar açıklayıcı misaller paylaşıyor ki hayran kalmamak elde değil. Bayan ve bebek örgülerinde kullanabileceğiniz şiş işi örgüler paylaşılan kanaldaki videoların hepsine sitemizde yer veriyoruz.
Haroşalı basamaklar örgü modeli bayan yelekleri ve bebek örgülerinde çok güzel duran bir model. Videoda kullanacağınız şişlerden ipe kadar nerde ne gerçekleştireceğiniz gösterilmiştir. Videonun vakitı çok kısa olmasından ötürü çok kısa bir sürede motifin yapımını öğrenebileceksiniz. Sitemizde başka yayınlanan yelek modelleri videolarını da izlemenizi tavsiye ederim.
Haroşalı basamaklar örgü modeliyle yakın vakitte komşumuzun bebeği amacıyla bir yelek öreceğim. Bitirdiğim vakit sizin amacıyla burada paylaşacağım,

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Bizi Facebookta Takip Edin