Bayan Yeleği Kaç İlmekle Örülür

  • 17 Aralık 2017
  • 4.098 kez görüntülendi.
Bayan Yeleği Kaç İlmekle Örülür

Bayan Yeleği Kaç İlmekle Örülür,
En çok beğenilen bayan yeleklerinde sarfedilen örgü tekniklerinden biri de fıstıklı süpürge örgü modelidir. Modelin yapılışı videolu olarak buradadır.
Geçenlerde arkadaşım Fatma bana bir yelek modeli gösterdi. Yapacağını ve nasıl gerçekletireceğini da bilmediğini söylemesi üstüne tetkik gereği duydum. Resime bakarak internette bayan yelek modelleri aramaya koyuldum. Örgü gruplarında karşıma çıktı. Modelin adının fıstıklı süpürge örgü modeli bulunduğunu öğrendim.
Arkadaşıma modelin adını ve linkini gönderim. 1 hafta sonra bana yapmış bulunduğu yeleği gönderdi resmen bayıldım. Çok ama çok güzel duruyordu. Bende çok yakında fıstıklı süpürge tekniğiyle oluşturulan bu yelekten gerçeklştirmeyi düşünüyorum. Hem modelin adını unutmamam amacıyla hemde sizlere ulaştırmak amacıyla bu modelin yapımını burada paylaşıyorum.
Aşağıda evvelce yelek modellerini inceleyin. Bir bayan yeleğine bir örgü bu kadar mı yakışır görün. Daha sonra alçakta tespit edilen videoda fıstıklı örgünün yapılışını öğrenin. Sizde yaptığınız yelekleri hobi sayfası adlı facebook sayfasından bize gönderebilirsiniz,

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ