Derya Baykal Örgü Modelleri

Bayan Patik Örnekleri Ve Yapılışı

Bayan Patik Örnekleri Ve Yapılışı

Bayan Patik Örnekleri Ve Yapılışı,
Bahçedede kolaylıkla kullanabilmeniz amacıyla keçe tabanlı bayan patik yapımı sizlerle. Bu patik modeli ile ayaklarınız daha rahat edecektir.
Hep aynı patik modellerini görmekten sıkılanlar amacıyla süper bir model paylaşıyoruz. Üstelik bu modeli balkonda, bahçede ve dilediğiniz yerde kolaylıkla giyebileceksiniz. Çünkü modelin altına keçe koyacaksınız. Keçe tabanlı bu patik modelini dilediğiniz yerde kolaylıkla giyebilirsiniz.
Öncelikle ayağınızın boyutuna göre keçe hazırlıyorsunuz. Daha sonra keçenin etrafını çevreleyecek şekilde patiğin taban bölümünü yapıyorsunuz. Daha sonra patiğin başka bölümlerini yaparak keçe tabanlı patik modelini tamamlamış olacaksınız.
Örgü patikler paylaşımı arasında ilk defa keçe tabanlı bir model paylaşımı yapıyoruz. Patiğin tabanının keçeden olması kullanım alanlarınızı arttıracaktır. Eğer tığ işinden anlıyorsanız tuhafiyeden tığ, patik ipi ve keçe alarak bu patiği yapmaya derhal koyulabilirsiniz. videolu anlatımlı bayan patik yapılışı ile nasıl yapıldığınıda kolaylıka öğreneceksiniz,

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ