Bahar Çiçekleri Örgü Modeli Yapılışı

  • 03 Eylül 2019
  • 2.840 kez görüntülendi.
Bahar Çiçekleri Örgü Modeli Yapılışı

Bahar Çiçekleri Örgü Modeli Yapılışı
Yazlık ve kışlık örgülerde kullanabileceğiniz göze güzel görünen bahar çiçekleri örgü modeli ile karşınızdayız. Bu yazıdan örgü modelini öğrenebilirsiniz.
Baharın gelmesiyle beraber çiçekler açmaya başladı. Kadınlar bahar sezonunda az da olsa örgü örmeyi bırakıyorlar. Yalnız örgüyü 4 mevsim boyunca ören kişiler de var. Özellikle de örgü işinden para kazanan kadınlar sürekli örüyorlar. Örgü örmeyi bilmeyenler ise bu kadınlardan sipariş veriyorlar. Sipariş alan kişilerin de sürekli yeni örnekler çalışması gerekiyor. Çünkü her zaman aynı modelleri örmek sıkıcı olacaktır. Detaylı anlatımlı videoları izleyen kadınlar yeni örgü modellerini öğrenebiliyorlar. Bahar ayında olduğumuz için sizinle bahar çiçekleri örgü modelini paylaşıyoruz. Anlatımı basit olan bu örnek ile bayan ve bebek yelekleri ile aklınıza gelen her çeşit örgü örebilirsiniz. Yeterki motiflerin nasıl yapıldığını öğrenin, sonrası esasen çok basit.
Örneğin motiflerini öğrenmeden örgüyü bitirmeniz olası değil. İlk olarak aşağıdaki videodan bahar çiçekleri motiflerini öğrenmelisiniz. Sonra ne örecekseniz lastik üzerine motifleri dizerek başlayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ