Akide Şekerler Örgü Modeli Yapılışı

  • 16 Şubat 2019
  • 2.264 kez görüntülendi.
Akide Şekerler Örgü Modeli Yapılışı

Akide Şekerler Örgü Modeli Yapılışı
Sevgili örgü sevenler bugün sizlere çok güzel farklı bir akide şekerleri örgü modeli ile teknikle örgü anlatımından konuşmak istedim.
Değişik ve renkli örgü iplerle oluşturulan güzel numune olduğunu düşünerek sizlere de örgüyü gerçekleştirme amacıyla teknikle göstereyim istedim kendi anlatımımla sizlere sundum.
Akide şekerleri başka adi da bonbon şekerler de deniliyor ben bu örneği yabancı sitede gördüm ve sizlere Türkçe anlatımını taptım umarım sizlere güzel yapılışını anlatabildim sizlerde desteklemeniz adına abone olmanızı beklerim bundan sonra kendi modellerimin de anlatımını sunacağım.
Arkadaşlar farklı örgüler amacıyla sayfamı ziyaret etmeniz yeterli olacaktır yorumlarınızla bu güzel modellerden bana fikirlerinizi suna bilirsiniz video izleyerek gerçekleştireceğiniz çok basit ve kabartmalı örgü modeli görmek dilediğiniz her yerde kullanmak mümkün esasen videoda belirttim.
Evet arkadaşlar akide şekerleri örgü modeli anlatımını izleyerek ve başka modellere den haberdar olmak amacıyla video da zil butonuna basarak haberdar olacaksınız şayet farklı örgü modelde yapamaz olursanız da yorumda aratarak bana ulaşabilir ve sizlere yardımcı olmak amacıyla burada olduğumu unutmayın.
Bu güzel modeli gerçekleştirme isteyen arkadaşlara şuandan basit gelsin izleyerek yapılış yöntemi alabilir ve daha basit gerçekleştireceğinizı düşünerek video izlemenizi tavsiye ederim.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ